Žiak autoškoly v Českej republike nafúkal za volantom

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Žiak autoškoly riadil vozidlo aj napriek tomu, že si bol vedomý, že po predchádzajúcej konzumácii alkoholických nápojov nie je schopný bezpečne riadiť a ovládať vozidlo.  Policajná hliadka ho zastavila krátko po 14. hodine v ulici Študentská v Karlových Varoch. Vozidlo autoškoly s opitým vodičom zastavili policajti v Karlových Varoch. Pri dychovej skúške nadýchal tridsaťsedemročný cudzinec – žiak autoškoly, ktorý auto práve riadil – 2,8 promile. Test na prítomnosť alkoholu vykonali aj u učiteľa, u ktorého vyšiel negatívne. Žiak autoškoly je teraz podozrivý z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Polícia sa prípadom zaoberá, uviedla hovorkyňa polície Zuzana Týřov.

Autoškola Karlovy Vary

Policajti vodiča vyzvali k podrobenie sa lekárskemu vyšetreniu s odberom biologického materiálu, s čím súhlasil. V prípade odsúdenia páchateľovi hrozí až rok odňatia slobody, peňažný trest alebo zákaz činnosti. Vodičský preukaz zrejme len tak nedostane.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.