Autoškola Prievidza - cenník
Domovská stránka

Učebnice v autoškole

Učebnice v autoškole

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Na zapožičanie – Moderná učebnica a testové otázky

Našim žiakom poskytujeme na zapožičanie moderné učebnice. Nové vydanie učebnice autoškoly obsahuje všetko, čo nevyhnutne potrebujete na získanie vodičského oprávnenia skupiny B:

  • výklad pomocou názorných farebných fotografií,
  • ľahkú navigáciu v knihe,
  • kapitoly členené podľa predmetov v autoškole,
  • ukážkovej testy aj
  • praktické rady.

Pre zvládnutie skúšobných testov sú v učebnici zaradené kompletnej aktualizované testové otázky, ktoré zohľadňujú aj novo schválenej dopravné značky. Nájdete tu všetky podstatné ustanovenia zákona o premávke na pozemných komunikáciách a súvisiacich predpisov, výklad križovatiek vrátane vysvetlenia, jednoduché a ľahko zapamätateľné informácie o ovládaní a údržbe vozidla, o teórii a zásadách bezpečnej jazdy a zdravotnícke príprave.

Poskytneme vám najprehľadnejšiu a najaktuálnejšie učebnicu autoškoly na trhu. Pri práci s ňou vás nebudú zdržovať žiadne zbytočnosti, nič dôležité vám ale neunikne. Cieľom knihy je predovšetkým pomôcť, aby sa čitateľ rýchlo a pohodlne naučili všetko, čo potrebujú nielen na získanie vodičského oprávnenia, ale aj k tomu, aby mohli jazdiť po cestách bezpečne a spoľahlivo.

Učebnice autoškolyPožičanie učebnice autoškola

CHCEŠ
KONTAKTUJ NÁS
KONTAKTUJ NÁS
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.