Vodičský preukaz C
Domovská stránka

Cena vodičského preukazu C

Cena vodičského preukazu C

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nutnou požiadavkou záujemcu o vodičské oprávnenie skupiny C je byť držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B. Výcvikovým vozidlom je motorové vozidlo skupiny C s najväčšou celkovou prípustnou hmotnosťou najmenej 12000 kg, dĺžkou 8 metrov, šírkou najmenej 2,4 metra, konštrukčnou rýchlosťou najmenej 80 km/h , vybavené ABS, prevodovkou s minimálne ôsmimi prevodovými stupňami vpred a ustanoveným záznamovým zariadením, s nákladným priestorom tvoreným uzatvorenou karosériou širokou a vysokou minimálne ako kabína vodiča. Vodičák skupiny C realizuje spriaznená autoškola.

Vodičský preukaz CVodičák C


Žiadateľ získa aj vodičské oprávnenie podskupiny C1 a T. Výcvik sa vykonáva na nákladnom motorovom vozidle Iveco.

Cena vodičáku skupiny C

Informujte sa

B/C mimoriadna zľava
B, T/C  mimoriadna zľava
CHCEŠ
KONTAKTUJ NÁS
KONTAKTUJ NÁS
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.